Damskie portfele,Kamila, 34 lata, pianistka

Damskie portfele to produkty, które z jednej strony powinny odznaczać się elegancją, a z drugiej doskonale sprawdzać się w każdych warunkach. Ja potrzebowałam znaleźć produkt, który da mi przede wszystkim dużą ilość miejsca n monety, banknoty czy drobne przedmioty, które mam w zwyczaju nosić ze sobą. Najlepszym produktem, jaki udało mi się znaleźć był portfel marki Verus, który niemal natychmiast po znalezieniu stał się moim nowym nabytkiem.

Jest on zrobiony z błyszczącej ciemnoczerwonej skóry, która doskonale się prezentuje i nie ma problemu z odkształcaniem. Po raz pierwszy pozwoliłam sobie na zakup portfelu ze skóry a nie żałuję swojego wyboru. Skóra nie łuszczy się, nie zmienia koloru i nie odpada. Mimo długiego użytkowania nie mogę narzekać na jakiekolwiek zmiany, które zaszły w moim portfelu. Piękny, roślinny motyw, który znajduje się na moim portfelu jest popularną aplikacją zdobiącą damskie portfele. Jestem zadowolona z tego co znalazłam i swój zakup mogę śmiało polecić innym kobietom.