Teczki skórzane, Agata, pediatra, 39 lat

Kupując swoją pierwszą teczkę nie kierowałam się ty, by była ona bardzo wytrzymałym i dobrym jakościowo produktem. Przede wszystkim chciałam mieć gdzie gromadzić swoje dokumenty, nie zastanawiając się ile będę musiała jeszcze zapłacić, y ten bubel szybko zastąpić. W ten sposób pozbyłam się chyba kilku toreb. Ostatnio postanowiłam wybrać model, który nie tylko będzie się świetnie prezentował, ale także pozwoli na to, by moje dokumenty i inne przedmiotu, które w niej przechowuje mogły tam czuć się bezpiecznie.

Teczka którą kupiłam uszyta jest ze skóry więc nie tylko dobrze się prezentuje, ale także z pewnością przetrwa dłużej niż jeden sezon. Bardzo wytrzymałe, a zarazem modne teczki jest w stanie zapewnić nam firma Verus, która posiada kilkanaście modeli teczek skórzanych, będących połączeniem mocnego szycia i wysokiej elegancji. Tym razem zdecydowałam się na model w innowacyjnym, ciemnoczerwonym kolorze. W pracy koleżanki nie mylą już swoich teczek z moją, a ja mogę cieszyć się pięknie wykonaną i tak samo się prezentującą teczką.